Laminato paklotas

Laminato grindų paklotas: ar tai tikrai svarbu?

Pridėjus laminuotą grindų dangą prie savo turto, tai yra prieinamas būdas sustiprinti savo išvaizdą klasikine kietmedžio grindų išvaizda. Be to, kaip ir visi vizualiai nuostabūs namų tobulinimo darbai, laminuotos grindys gali suteikti didelę vertę jūsų namams. Deja, jei neskirsite laiko apsauginiam paklotui įrengti, jūsų investicija greitai pateks į pietus.

 

Ieškoti puikių pasiūlymų aukštos kokybės, laminato grindys Paklotas čia, dabar!

Nors gali būti viliojanti atsisakyti pakloto, kad sutaupytumėte pinigų, realybė yra ta, kad paklotai iš tikrųjų yra svarbūs . Be grindų dangos, kuri palaiko ir apsaugo jūsų naujas grindis, jos gali būti brangus nemalonumas. Tačiau įsigiję paklotą dabar, ilgainiui galėtumėte sutaupyti tūkstančius dolerių.

Laminato grindys

Nepaisant savo išvaizdos, kuri labai primena kietmedžio grindis, laminatas yra gana skirtingas savo makiažu. Vietoj medienos, gaunamos iš medžių, laminuotos grindys susideda iš kelių skirtingų sluoksnių, kurie yra sulydomi labai aukštu slėgiu. Dažnai grindyse yra didelio tankio pluošto plokštės sluoksnis ir apsauginė danga. Viršutinis sluoksnis yra fotografinis modeliavimas, suteikiantis kietmedžio grindų išvaizdą.

Dėl naudojamo gamybos proceso laminuotos grindys yra ypač patvarios. Pavyzdžiui, jis yra daug atsparesnis drėgmei ir ekstremalioms temperatūroms nei kietmedžio grindys.

Daugeliui laminuotų grindų garantijos yra žymiai ilgesnės nei dešimt metų ir tikimasi, kad jos tarnaus kelis dešimtmečius.

Laminuotos grindys paprastai būna lentos arba plytelės.

Kai kurioms laminuotoms grindims suteikiamas specialus įvertinimas, kuris pirkėjams nurodo, kokia aplinka ir turtas jiems labiausiai tinka. Vienas iš jų yra kintamosios srovės reitingai. Pvz., AC 1 reitingas reiškia, kad grindys idealiai tinka kambariui, kuriame yra minimalus eismas, pavyzdžiui, miegamajam. „AC 3“ reitingas reiškia, kad grindys suprojektuotos tinkamam eismo intensyvumui, pavyzdžiui, kurią rasite šalia lauko durų.

Kita vertus, „AC 5“ įvertinimas leidžia klientams žinoti, kad grindys yra pastatytos taip, kad atlaikytų didelį srautą. Šio įvertinimo grindys idealiai tinka judrioms vietoms, tokioms kaip komercinės parduotuvės ar prekybos centrai.

Be to, kaip ir kietmedžio grindis, laminuotas grindis yra ypač lengva valyti dėl savo lygaus paviršiaus, kuris nesulaiko nešvarumų ir šiukšlių. Amerikos astmos ir alergijos fondas rekomenduoja, kad alergiški žmonės gyventų namuose su tokio stiliaus grindimis, o ne kilimais.

Kitas privalumas, kurį suteikia laminuotos grindys, yra kaina. Priklausomai nuo perkamo tipo, laminuotos grindys paprastai yra pigesnės už kvadratinę pėdą, nei daugelis vietinių kietmedžio grindų variantų. Lyginant su egzotinėmis kietmedžio grindimis, tokiomis kaip Brazilijos vyšnia ar raudonmedis, laminuotos grindys yra daug prieinamesnis pasirinkimas.

Galite sužinoti daugiau apie įvairias laminuotų grindų rūšis, apsilankę tokiose svetainėse kaip www.dangudizainas.lt.

Paklotas

Paklotas yra plonas paminkštinimas , montuojamas po įvairių tipų grindimis, įskaitant tas, kurios yra laminuotos. Paklotas, sumontuotas ant nekilnojamojo turto grindų, užtikrina aukščiau esančių grindų apsaugą ir atramą. Skirtingai nuo kai kurių grindų rūšių, kurios gali būti didelės investicijos, kelių rūšių grindų danga yra palyginti nebrangi.

Paprastai tariant, yra keturi pakloto tipai : standartinės putos, mišrios putos, patobulintos ir kamštienos. Standartinės putos yra pigiausios ir dažniausiai tiekiamos 1/8 colių storio ritiniais, tačiau užtikrina minimalią apsaugą. Kombinuotos putos yra panašios į standartines; tačiau jame yra drėgmės barjeras. Modernizuotas paklotas paprastai gaminamas iš storesnių ir tankesnių medžiagų, tokių kaip guma arba didelio tankio putplastis. Kaip rodo pavadinimas, kamštienos paklotas yra pagamintas iš kamštienos, kuri nuimama nuo medžių.

Nors dauguma paklotų yra ploni ir gana lengvai valdomi, jei neturite daug patirties atliekant renovaciją, patartina tai sumontuoti profesionaliai. Jei netinkamai montuosite paklotą, jūsų laminuotos grindys gali būti sugadintos ar net sugadintos. Tiesą sakant, kad garantija galiotų, kai kuriose grindyse reikia teisingai sumontuoti paklotus.

 

Nors grindų dangos teikiama nauda gali skirtis priklausomai nuo tipo, jei norite apsaugoti savo laminuotas grindis ir jas efektyviai naudoti, pakloto montavimas yra būtinas.

Sumažina nepageidaujamą triukšmą

Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl reikia įrengti paklotą, yra ta, kad tai gali žymiai sumažinti triukšmą. Nors jūsų laminuotos grindys atrodys puikiai ir suteiks jūsų turtui kietmedžio išvaizdą, jūs galite rasti savo namą nepakeliamai garsų, jei neįrengsite pakloto.

Vienas iš dažniausiai pasitaikančių nusiskundimų dėl plaukiojančių grindų, kurie nieko neskiria nuo žemiau esančios grindų grindų, yra smūgis, kurį sukelia žmonės, einantys per juos.

Daiktai, numesti arba tempti per grindis be pakloto, taip pat gali sukelti varginančių garsų žmonėms, esantiems žemiau esančiose grindyse.

Jei tai yra verslo vieta, kurioje naudojami sunkūs daiktai, galimas triukšmas gali net sutrukdyti jums dirbti. Net kalbant ar grojant muziką apačioje esantiems žmonėms gali atrodyti garsiau, jei neįrengtas paklotas.
Arbiton Secura LVT Click Smart
Optima Thermo Aquastop
Secura Light Aquastop Flex
Šie aukštos kokybės ir patobulinti paklotai yra efektyvus akustinis barjeras, kad žmonės galėtų užsiimti savo verslu negirdėdami ir netrukdydami kitiems.

Kamštienos paklotai yra dar viena rūšis paminkštinimų, kurie labai efektyviai mažina triukšmą. Iš kamštienos pagaminti paklotai paprastai yra storesni nei kitų tipų, pavyzdžiui, standartinės putos, ir yra gana tankūs. Todėl jie dažnai naudojami daugiabučiuose namuose ar daugiabučiuose namuose, siekiant sumažinti kelionės keliamą garsą. Kamštiniai paklotai taip pat paprastai yra brangiausi.

Daugiau apie tvarų kamštienos naudojimą galite sužinoti per įvairias aplinkosaugos ir ne pelno organizacijas, tokias kaip „ Recork“ .

Suteikia drėgmės barjerą

Kita pagrindinė priežastis, dėl kurios svarbu paklotas, yra ta, kad jos padeda apsaugoti jūsų laminuotas grindis nuo drėgmės. Visų pirma, jei jūsų grindys ant grindų nesiremia ant pakloto, drėgmė iš apačios gali smarkiai pakenkti jūsų laminatui. Jei jūsų grindys sušlampa ar drėgna, jos gali pradėti pūti. Drėgmė taip pat gali sukelti pelėsį, kuris gali sukelti sveikatos problemų žmonėms, ypač alergiškiems.

Nors ne kiekvienam grindų dangos tipui nėra drėgmės barjero, pavyzdžiui, įprastų putų, kitos rūšys turi apsauginį sluoksnį, kad grindys būtų sausos. Kombinuotuose paklotuose apačioje yra papildomas sluoksnis, kad drėgmė nepatektų į grindis. Kiti atnaujintų paklotų tipai taip pat gali sudaryti drėgmės barjerą. Dėl kamštinių savybių jis nėra idealus situacijoms, kai drėgmė gali kelti problemą.

Net jei negyvenate itin drėgnoje ar drėgnoje aplinkoje, išmintinga įrengti paklotą, kad jūsų grindys būtų apsaugotos nuo drėgmės.

Padidina stabilumą

Paklotai taip pat yra svarbūs, nes jie užtikrina laminato grindų stabilumą, kurio reikia ilgai. Jei jūsų namuose ar nuosavybėje esanti grindų danga yra netolygi, jūsų laminuotos grindys gali judėti ir pasislinkti, jei joje nėra grindų dangos. Todėl grindys bus labiau linkusios susidėvėti ir netgi gali deformuotis. Kuo didesnis stabilumas, tuo mažesnė tikimybė, kad už brangų remontą turėsite mokėti iš savo kišenės.

Be to, įrengdami laminato grindų paklotą, jūs gausite labai reikalingą paminkštinimą. Jei grindų danga yra betoninė arba pagaminta iš kitos kietos medžiagos, grindims reikės pakloto, kad būtų sukurta reikalinga pagalvėlė. Laminuotos grindys, žinoma, niekada nebus minkštos kaip kilimas, tačiau įdėjus paminkštinimo sluoksnį po juo galima pastebimai pasikeisti.

Apsaugo jūsų grindis

Be to, kad būtų užtikrintas akustinis barjeras, apsaugotas nuo drėgmės ir užtikrintas tam tikras stabilumas, grindų danga išgelbės jūsų grindis nuo šiurkštaus požeminio grindų. Skirtingai nuo poliruoto ir lygaus laminato grindų paviršiaus, dauguma grindų grindų yra šiurkščios ir nelygios. Jei jūsų grindų plytelės ar lentos laikosi ant šio sluoksnio be jokios apsaugos, jos gali greitai sugesti.

 

Žmonėms einant per laminuotas grindis ar perkeliant ant jų baldus, grindys trinsis į grindų grindis. Laminato grindys pirmiausia yra plonos, todėl bet koks didelis sąlytis su šiurkščiu paviršiumi gali greitai sukelti pastebimų pažeidimų. Jei nebus sumontuotas paklotas, grindų plytelės ir lentos gali net susmulkėti arba sulūžti.

Temperatūros izoliacija

Dar viena priežastis, dėl kurios grindų danga yra svarbi laminato grindims, yra jos galimybė izoliuoti ir reguliuoti temperatūrą. Įrengdami paminkštinimo sluoksnį po savo laminato grindimis, padėsite išvengti šilumos patekimo į grindų dangą. Tai taip pat sustabdys šalto oro kilimą iš patalpos ar žemės žemiau.

Jei gyvenate regione, kur vyrauja ekstremalios temperatūros, įrengdami paklotą, galite sutaupyti rimtų pinigų sąskaitoms už šildymą ar oro kondicionavimą. Rinkoje yra net paklotų, skirtų pakelti temperatūrą ir sumažinti komunalines išlaidas, naudojant radiacinį šildymą.

Šioje svetainėje galite rasti nuostabių ir pigių paklotų savo laminuotoms grindims DABAR !

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *